westbar
11 مرداد 1401 - 13:25

۵۵ بیمار کرونایی در مراکز درمانی ایلام بستری هستند

ایلام - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با اشاره به اینکه ۵۵ بیمار کرونایی در مراکز درمانی ایلام بستری هستند، گفت: ویروس کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته هم جان یک نفر دیگر از مبتلایان را گرفت تا آمار تلفات ناشی از این ویروس در استان به یک هزار و ۲۵۹ نفر برسد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام، دکتر جاسم محمدی روز سه شنبه اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته تست ۱۶۵ نفر مشکوک به ویروس کرونا مثبت اعلام شده و از ابتدای شیوع این ویروس در استان ایلام تاکنون تست ۸۱ هزار و ۷۰۳ نفر مثبت شده است.

ویروس کروناوی افزود: شبانه روز گذشته ۲۰ مورد بستری جدید در بیمارستان های استان ایلام ثبت شده که با احتساب این افراد تعداد بستری ها به ۵۵ نفر رسیده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ادامه داد: ۱۰ نفر در ایلام، پنج نفر در ایوان، ۲ نفر در چرداول و در شهرستان های دره شهر، دهلران و ملشکاهی نیز یک نفر بستری شده اند و سایر نقاط هم فاقد بیمار بستری مبتلا به ویروس کرونا هستند.

محمدی در مورد آخرین رنگبندی ها هم توضیح داد: شهرستان های آبدانان، دره شهر و ایوان قرمز، سیروان، بدره، ملکشاهی و مهران نارنجی، ایلام، چوار، دهلران و چرداول زرد و هلیلان نیز آبی است.

منبع: ایرنا
شناسه خبر: 518916