westbar
23 مرداد 1401 - 11:29

نماینده شهرکرد در مجلس: پروژه تامین آب شرب نیمی از جمعیت چهارمحال و بختیاری سرعت می‌گیرد

نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی گفت: با تمرکز بر ارتقای زیرساخت‌های انتقال آب، پروژه آب شرب نیمی از جمعیت استان سرعت می‌گیرد.

- اخبار استانها -احمد راستینه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شهرکرد، با اشاره مشکل قطعی آب در شهرکرد و مناطق اطراف، اظهار داشت: مهمترین مسئله در بحث آب شرب شهرکرد به عنوان مرکز استان، ضعیف بودن زیرساخت‌های لازم برای انتقال آب و عدم وجود یک تصفیه‌خانه پیشرفته است.

شهرکردشهرکردوی با بیان اینکه در تماس تلفنی با وزیر نیرو مشکلات قطعی آب تشریح شد، مطرح کرد: وزیر نیرو در سفر خارجی حضور داشت اما معاونین وی در چند روز اخیر در استان چهارمحال و بختیاری مشغول حل مشکل بودند.

نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: متاسفانه انتقال‌های سنتی آب باعث شده با وقوع یک سیلاب و کدر شدن چشمه کوهرنگ، این اتفاق قطعی آب بیفتد و ما نتوانیم خدمات خوبی به مردم بدهیم.

راستینه با اشاره به اینکه صبر و نجابت مردم شهرکرد در این اتفاق مثال‌زدنی است، عنوان کرد: این نجابت و صبر مردم،  مسئولیت را بر همه مسئولین کشور دوچندان خواهد کرد.

رئیس مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری ادامه داد: در تماس تلفنی با وزیر نیرو، مقرر شد با تمرکز بر ارتقای زیرساخت‌های انتقال آب، پروژه آب شرب نیمی از جمعیت استان سرعت گیرد.

تداوم قطعی آب شرب در شهرکرد/ تصفیه‌خانه‌ها‌ قادر به تصفیه آب کدر نیستند

تداوم قطعی آب شرب در شهرکرد/ تصفیه‌خانه‌ها‌ قادر به تصفیه آب کدر نیستندواکاوی مسئله آب در شهرکرد| پروژه آبرسانی آب شرب نصف جمعیت چهارمحال و بختیاری از سال 88 معطل مانده

واکاوی مسئله آب در شهرکرد| پروژه آبرسانی آب شرب نصف جمعیت چهارمحال و بختیاری از سال 88 معطل ماندهقطعی آب وزیر نیرو را به شهرکرد کشاند/ بازدید میدانی محرابیان از تصفیه‌خانه‌ها

قطعی آب وزیر نیرو را به شهرکرد کشاند/ بازدید میدانی محرابیان از تصفیه‌خانه‌هاوی در پایان با بیان اینکه ضمن عذرخواهی از مردم عزیز شهرکرد، از متانت و صبر این عزیزان تشکر می‌کنم، خاطرنشان کرد: با تکمیل زیرساخت‌های انتقال آب به فصل خدا این تجربه سبب می‌شود تا به یک شبکه انتقال آب شرب پایدار برای مردم مرکز استان دست پیدا کرد.

انتهای پیام/7540

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 581435